« Tagasi

Heategevuslik Teatejooks

Neljapäeval,  9. mail toimus üle-eestiline Heategevuslik Teatejooks, mis tõi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma ligi 12 000 põhikoolinoort.

Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordi üritus ning ühtlasi suurim üritus, kus lapsed ise annavad oma panuse heategevuseks. Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus annavad nad oma panuse nende eakaaslaste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime. Oluline on osavõtt ja kaasamõtlemine, võitjaid välja ei selgitada.

Teatejooksu Kohtla-Järve etapil osales 608  Kohtla-Järve, Kiviõli ja Toila valla noort.

Tänavu 14. korda toimunud  Teatejooks kogus  annetusi Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse lähedal  asuva ratastoolipargi uute atraktsioonide kavandamiseks.

Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi osalejaid tervitasid Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi direktor Anne Endjärv ja Kohtla-Järve Linnavalitsuse kultuuri ja spordi peaspetsialist Kristiine Agu.

Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi korraldas Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi koolipere. Kogutud rahalised vahendid summas 730 eurot kantakse üle Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse arvelduskontole.

Teatejooksu toetasid  Kalev Mesikäpp, Kultuurkapital,  Eesti Kergejõustikuliit ja Kohtla-Järve Linnavalitsus.

 

Sotsiaalteenistus


 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788