« Tagasi

Maailma Laste haikukonkurss

Taaskord on algamas Maailma Laste haikukonkurss. Juba neljandat korda on võimalik ka Eesti lastel osaleda ülemaailmsel konkursil, mille korraldajaks on sihtasutus Japan Airlines (JAL Foundation) ning läbiviijaks Eestis MTÜ Jaapani Kultuuri Koda.

Eelmistel kordadel on haikukonkurss saanud väga sooja vastuvõtu osaliseks ning ootame sellelgi korral ohtralt haiku vormi jäädvustatud mõtteid nii uutelt kui ka juba kogenud osalejatelt.

Tänavuse haikukonkursi teemaks on „Linnad".

Ootame osalema lapsi ja noori, kes on 2022. aasta 28. veebruaril 15-aastased või nooremad.

Iga osaleja võib esitada ühe töö ning haikuga peab kaasnema sellega samale lehele joonistatud või muul moel käsitsi loodud pilt. Haiku võib lisaks eesti keelele olla ka vene- või inglisekeelne, kui see on lapse emakeel.

Töö peab olema esitatud A4 formaadis ja selle tagumisele küljele tuleb liimida täidetud osalusvorm. Täpsemad töö esitamise tingimused (prinditava plakati kujul) ja osalusvormi leiate manusest.

Rohkem infot leiate ka meie kodulehelt kuhu on lisatud nii allalaetav osalusvorm kui ka näiteks lühike haiku kirjutamise õpetus eesti, vene ja inglise keeles.

Tööd palume saata kuni 28. veebruarini 2022 aadressil:

Jaapani Kultuuri Koda

Suur-Karja 14

10140 Tallinn
Märgusõna: HAIKU

Võidutööd avaldatakse 2022. aasta augustis.

Elsa-Maria Poopuu