« Tagasi

Lastekaitsepäev – 1.juuni

Eestis tähistatakse lastekaitsepäeva alates 1990. aastatest Eesti Lastekaitse Liidu eestvedamisel. Selle päeva tähistamise eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitsele. Sel päeval toimuvad üleriigiliselt mitmesugused tasuta lasteüritused. Kohtla-Järve linn pakub oma lastele mitmeid üritusi ja tegevusi lastekaitsepäeva tähistamiseks.

Ahtme klubi (Mardi 6) korraldab 1.juunil kaks erinevat programmi "Minu armas linn" Ahtme linnaosas elavatele lastele. Kell 10.00 on oodatud lasteaedade kasvandikud, kell 16.00 aga koolide esimeste klasside õpilased.

Koolinoorte Loomemaja (Keskallee 31) pakub muusikalist meelelahutusprogrammi "Laste rõõmud" Järve linnaosa lastele, mis algab kell 12.00. Esimesel juunil lastekaitsepäeva raames toimuvad samuti linna koolide SUVE OLÜMPIAMÄNGUD Ahtme Põhikooli staadionil (Altserva 6). Mängudele on oodatud linna koolide 3.-5.klasside õpilased.

Kohtla-Järve Kultuurikeskus korraldab lastele ja peredele üritust "Lapsepõlve radadel", mis algab kell 18.00 ja toimub Kohtla-Järve Kultuurikeskuse platsil (Keskallee 36). Kohtla-Järve

Noortekeskus ootab huvilisi oma suurele traditsioonilisele üritusele "Noortefest 2022" 4.juunil kell 13.00, mis toimub noortekeskuse territooriumil.

Linna lasteaiad ja koolid valmistavad oma lastele ette igasuguseid tegevusi ja üritusi, millega saavad lapsi rõõmustada, juhida tähelepanu nende õigustele ja heaolule. Soovime meie linna lastele päikeselist, lõbusat ja meeldivat lastekaistepäeva!

Haridus- ja kultuuriteenistus