« Tagasi

Teatejooksuvõistlused

Eesmärgil populariseerida jooksuharrastust koolinoorte seas ning selgitada välja paremad koolid teatejooksus korraldati 18. mail Kohtla-Järve Järve Kooli staadionil linna koolinoorte teatejooksu võistlused. Võistluste programmis oli kaks ala: pendelteatejooks 10 x 60m ja ringteatejooks 8 x 140m.

Klassirühmas kuni 5.kl. saavutas  pendelteatejooksus esimese koha Maleva Põhikooli võistkond, teiseks tulid  Tammiku Põhikooli noored ning kolmandal kohal on Järve Kooli sportlased. Klassirühmas     6.-7.kl. saavutas esimese koha Tammiku Põhikooli võistkond, teisel kohal on Slaavi Põhikool ja kolmandal – Järve Kooli võistkond.  Vanemate õpilaste arvestuses saavutas esimese koha Maleva Põhikooli võistkond, teine koht on Slaavi Põhikooli noortel ja kolmandal kohal on Järve Kooli võistkond.

Klassirühmas kuni 5.kl. saavutas  ringteatejooksus esimese koha Maleva Põhikooli võistkond, teiseks tulid  Slaavi Põhikooli noored ning kolmanda koha saavutasid Järve Kooli sportlased. Klassirühmas        6.-7.kl. esimesel kohal on Ahtme Põhikooli võistkond, teisel Tammiku ja kolmandal kohal on Järve Kooli võistkond.  Vanemate õpilaste arvestuses saavutas ringteatejooksus esimese koha Järve Kooli võistkond, teine koht on Maleva Põhikooli noortel ja kolmandal kohal on Tammiku Põhikooli õpilased.

Võistlustest võtsid osa kõik Kohtla-Järve koolid, spordiüritust korraldas Spordiklubi JÄRVE.