« Tagasi

Heategevuslik teatejooks

Reedel,  23. septembril toimus üle-eestiline Heategevuslik Teatejooks, mis tõi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma üle 12 200 põhikoolinoort.

 

Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordi üritus ning ühtlasi suurim üritus, kus lapsed ise annavad oma panuse heategevuseks. Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus annavad nad oma panuse nende eakaaslaste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime. Oluline on osavõtt ja kaasamõtlemine, võitjaid välja ei selgitada.

Teatejooksu Kohtla-Järve etapil osales 560 noort.

Tänavu 17. korda toimunud  Teatejooks kogus  annetusi Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuses ravil  olevate liikumisvõime kaotanud laste toetuseks.

Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi osalejaid tervitasid Kohtla-Järve Järve Kooli direktor Tarmo Post ja Kohtla-Järve abilinnapea Kristiine Agu.

Heategevusliku Teatejooksu Kohtla-Järve etapi korraldas Kohtla-Järve Järve Kooli pere. Kogutud rahalised vahendid summas 596 eurot kantakse üle Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse arvelduskontole.

Teatejooksu Kohtla-Järve etapi toetasid  Kalev Mesikäpp, Kultuurkapital, Ida-Virumaa Spordiliit ja Kohtla-Järve Linnavalitsus.