« Tagasi

Kohtumine Eesti Vabariigi sotsiaalkaitseministri Signe Riisaloga

Kohtla-Järve linnas toimus oluline kohtumine, kus meie külaliseks oli Eesti Vabariigi sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. See oli suurepärane võimalus meie linna sotsiaalvaldkonna edusammude ja väljakutsete esitlemiseks.

Sotsiaalvaldkonna abilinnapea Olga Pihlak ja sotsiaalteenistuse juhtivspetsialist Kirke Kübarsepp tutvustasid minister Riisalole meie linna sotsiaalteenuste korraldust, kirjeldades üldist olukorda ja rõhutades valdkondi, kus meil on vaja täiendavat toetust ja arendust. Nad tõid esile meie sotsiaalprogrammide mitmekesisuse, mis on suunatud erinevatele sihtrühmadele – alates lastest ja peredest kuni eakate ja erivajadustega inimesteni.

Minister Riisalo väljendas oma muljeid ja tagasisidet, pakkudes väärtuslikke soovitusi ja juhiseid, kuidas meie linna sotsiaalteenuseid veelgi paremaks muuta. Samuti arutati koostöövõimalusi riigi tasandil, et tõhustada sotsiaalteenuste kättesaadavust ja kvaliteeti.

See kohtumine oli oluline samm meie linna sotsiaalvaldkonna edasiarendamisel, pakkudes suurepäraseid võimalusi õppida, kasvada ja teha koostööd riiklike institutsioonidega. Meie eesmärk on jätkuvalt pakkuda parimat võimalikku tuge ja teenuseid meie linna elanikele.