« Tagasi

Maksim Dmitrijev saavutas pronksmedali taekwondo Euroopa meistrivõistlustel Sloveenias

15. kuni 21. aprillini toimus Sloveenias, Koperis, ITF-i taekwondo Euroopa meistrivõistlused. Sel aastal kogunes võistlusele üle tuhande osaleja 32 riigist.

Eesti koondis esindas võistlustel 30 sportlast, 7 treenerit, 2 kohtunikku ja 1 meeskonna juhti. Võistluste tulemuste põhjal saavutas Eesti Euroopa parimate seas auväärse seitsmenda koha üldarvestuses.

Eesti koondis võitis kokku 11 medalit, sealhulgas 3 kulda, 3 hõbedat ja 5 pronksi. Eraldi tasub esile tõsta Kohtla-Järve Tekken klubi sportlase Maksim Dmitrijevi saavutust, kes võitis pronksmedali kategoorias [Veteran, Male, Patterns (baastehnika), II dan]. Oleme eriti uhked Maksimi ja tema panuse üle meie meeskonna edusse.

Soovime Maksimile ja kõigile meie sportlastele edu järgmistel võistlustel!