« Tagasi

Kohtla-Järve lasteaia Kirju-Mirju õpetaja Malle Trummari tööd tunnustati Johannes Käisi nimelise preemiaga

Johannes Käisi Seltsi juhatus eesotsas esimehe Aina Alunurmega andsid Kohtla-Järve lasteaia Kirju-Mirju õpetajale Malle Trummarile üle Johannes Käisi nimelise preemia.

Johannes Käisi nimeline preemia asutati Põlvamaal 1985. aastal seoses Johannes Käisi 100. sünniaastapäevaga. Igal aastal määratakse Johannes Käisi nimeline preemia ühele pedagoogile Eesti Vabariigis ja lisaks ühele pedagoogile Põlvamaal.  Johannes Käisi nimeline preemia määratakse pedagoogile, kes väärib tunnustust oma praktilise tegevusega, on silma paistnud Johannes Käisi pedagoogilise pärandi või teiste kooliuuenduslike ideede rakendamise ja propageerimisega või oma töökogemuste tutvustamisega ning on ühiskondlikult aktiivne.
Kolleegid lasteaiast Kirju-Mirju leidsid Malle Trummari iseloomustamiseks vaid kiitvaid sõnu. Malle Trummarit iseloomustati kui loovat ja ettevõtlikku õpetajat, kes kavandab  tegevusi lapse huvidest ja võimetest lähtuvalt ning püüab teha iga päeva lasteaias lastele huvitavaks. Lisaks on Malle Trummar lasteaias asuva piirkondliku eesti keele metoodikakeskuse koordinaator, keelekümblusprogrammi nõustaja ja programmi „Roheline Kool" rakendamise eestvedaja lasteaias. 

Kohtla-Järve Linnavalitsuse poolt õnnitles Malle Trummarit väärika tunnustuse puhul hariduse peaspetsialist Eha Karus. 

 

Sotsiaalteenistus


 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee
Registrikood: 75001017
 

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788