16.09.20

Kohtla-Järve Linnavalitsuse teenistujate vastuvõtt alates 18. maist 2020. a

Kohtla-Järve Linnavalitsuses toimub elanike vastuvõtt ainult eelregistreerimisega telefoni või e-posti teel.
Linnapea Ljudmila  Jantšenko ja abilinnapea Deniss Veršinini vastuvõtule registreerimiseks palume eelnevalt helistada 337 8500.
Tasuta õigusnõustamise registreerimiseks palume helistada 337 8500.
Rahvastikuregistri vastuvõtule võib registreerida tel 337 8610.
Teiste teenistujate kontaktandmed on kätte saadavad Kohtla-Järve linna ametlikul veebilehel.

Vastuvõtule on lubatud erandkorras ainult neid isikud kes on end eelnevalt vastuvõtule registreerinud.  

LP. VASTSÜNDINU LAPSEVANEM!

Suveniir-kingituste väljaandmine lastele, kes on sündinud perioodil alates 01.11.2019. a. kuni 01.06.2020. a. toimub aadressil Keskallee 19 (linnavalitsuse hoone) ainult eelregistreerimisega telefoni teel 337 8520.
 

« Tagasi

Kohtla-Järve linna 2019. aasta parimate sportlaste vastuvõtt

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses toimus Kohtla-Järve linna 2019. aasta parimate sportlaste vastuvõtt. Kohtla-Järve Linnavolikogu esimees pr Riina Ivanova ja Kohtla-Järve linnapea pr Ljudmila Jantšenko tänasid ja autasustasid sportlasi ja treenereid ning andsid üle kingitused ja meened.

Kohtla-Järve linna parim meessportlane – ERIK REINBOK, vabamaadlus, Spordiklubi Kuldkaru.
Treenerid: Aleksei Hapov ja Jevgeni Tarassov

Kohtla-Järve linna parim naissportlane – ALINA VEDEHHOVA, ujumine, Ujumisklubi Aktiiv.
Treener: Sergei Mihhailov

Kohtla-Järve linna parim noor meessportlane – BORISS STUPKIN, judo, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev. Treener: Sergei Sergejev

Kohtla-Järve linna parim noor naissportlane – ANGELINA MATJUHHINA, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev.  Treener: Anatoli Sosnovski

Kohtla-Järve linna parim sportmängude võistkond – Mittetulundusühingu HC EVEREST jäähokimängijate naiskond. Treener: Juri Petrov

Kohtla-Järve linna parim noorte sportmängude võistkond – KORVPALLIKLUBI HITO U14 vanusegrupi noormeeste võistkond. Treenerid:  Priit Käen ja Priit Sternhof.

Kõrgete sportlike tulemuste eest 2019. aastal autasustati:
Jevgeni Soltruk, vabamaadlus,  Spordiklubi Kuldkaru 
Nikita Tšehhonin, vabamaadlus,  Spordiklubi Kuldkaru 
Aleksei Saulits, vabamaadlus,  Spordiklubi Kuldkaru 
Kirill Skiller, vabamaadlus,  Spordiklubi Kuldkaru 
Vjatšeslav Saulits, vabamaadlus,  Spordiklubi Kuldkaru
Kirill Serikov, poks, Poksiklubi Järve Boxing
Maksim Ljubimov, poks, Poksiklubi Järve Boxing
Semjon Karhanin, poks, Poksiklubi Järve Boxing
Anna Tipukina, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Polina Simonenko, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Ilja Pimenovs, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Maksim Mihhailov, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Kirill Nikiforov, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Marta Handina, kergejõustik, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Erik Päslane, judo, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
Deniss Stupkin, judo, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
Angelina Pintškuk, judo, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
Artjom Tištšenko, judo, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
Artjom Matjuhhin, tõstmine, Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
Anastasja Jazõkova, sportaeroobika, Spordiklubi Fööniks
Milana Kokoreva, sportaeroobika, Spordiklubi Fööniks
Arina Serjoženkova, sportaeroobika, Spordiklubi Fööniks
Milena Kazatšenko, sportaeroobika, Spordiklubi Fööniks
Danil Olimpov, kick-boxing, Spordiklubi Fighter
Maria Nazarova, lestaujumine, Kohtla-Järve Veespordiklubi
Sofja Krivorukova, ujumine, Ujumisklubi Aktiiv
Maksim Lobossok, ujumine, Ujumisklubi Aktiiv
Ilja Rõženkov, ujumine, Ujumisklubi Aktiiv
Aljona Pomogaiba, karate, Noorte Spordiselts Oyama
Aleks Rikkonen, karate, Noorte Spordiselts Oyama
Marija Medvedeva, karate, Noorte Spordiselts Oyama
Nikon Nazarov, karate, Noorte Spordiselts Oyama
Spordiklubi Diagonaal maletajate võistkond
Andrei Timošin
Vjatšeslav Kopp
Svetlana Zaynetdinova
Dmitri Petrov
Andrei Skladtšikov
Aleksandr Volodin
Anton Beljakov, karate, Spordiklubi Seibun
Maxim Bruev, karate, Spordiklubi Seibun
Alex Malõgin, karate, Spordiklubi Seibun
Mark Zaprudski, karate, Spordiklubi Seibun
Saveli Bulanov, karate, Spordiklubi Seibun.

Autasustati treenereid:
Timur Alikhanov,  Spordiklubi Kuldkaru
Vladimir Zažogin, Poksiklubi Järve Boxing
Viktor Predbannikov, Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika
Tatjana Semtšenkova, Spordiklubi Fööniks
Anastassia Ippolitova, Spordiklubi Fööniks
Vadim Poljakov, Spordiklubi Fighter
Aleksandr Abel, Kohtla-Järve Veespordiklubi
Julia Iost, Ujumisklubi Aktiiv
Valeriy Savitskiy, Noorte Spordiselts Oyama
Aleksei Korikov, Spordiklubi Seibun.

Kauaaegse ja tänuväärse panuse eest jalgpalli edendamisel!
Jury Davydov

Kauaaegse ja tänuväärse panuse eest kabe edendamisel!
Nikolai Ossipov

Venekeelse spordiportaali SEKUNDOMER haldaja, spordiuudiste kajastaja- ja fotograaf Aleksandr Komšin.
        

Sotsiaalteenistus

Fotod



 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee
Registrikood: 75001017
 

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788