2.04.20

Seoses koroonaviiruse COVID-19 puhanguga on

Kohtla-Järve Linnavalitsuse hoone

suletud 03.04-19.04.2020.

Ametnike lauatelefonid on suunatud mobiilidele.

Info telefon: +372 337 8500

E-mail: linnavalitsus@kjlv.ee

 

« Tagasi

Kohtla-Järve linnavalitsuse kriisikomisjoni koosolek seoses koroonaviiruse COVID-19 levimisega

Seoses koroonaviiruse COVID-19 levimisega toimus Kohtla-Järve linnavalitsuse kriisikomisjoni koosolek. Arutati millised probleemid on seoses koroonaviirusega, kuidas vähendada  nakatumise riski ning takistada uut tüüpi koroonaviiruse COVID-19 võimalikku levikut ning millised abinõud võtta tarvitusele. Seega  peavad kõik  asutused, organisatsioonid, ettevõtted ja eraisikud võtma kasutusele  meetmed nakkuse leviku tõkestamiseks.

 

Komisjon soovitab Kohtla-Järvel asuvatele asutustel, organisatsioonidel ja ettevõtetel:

1. Alates tänasest mitte korraldada üritusi, kus osaleb rohkem kui 100 inimest ning kõik üritused kus osalevad külalised välismaalt.

 

2. Töötajad, kes naasevad reisilt koroonaviirusnakkuse fookusesse kuulutatud riikidest (täna on see Itaalia, Hiina, Lõuna-Korea, Iraan), aga ka teistest riikidest, kus on märkimisväärne arv juhtumeid, tuleks pakkuda kahe nädala jooksul kodukarantiini.

3. Varustada linnavalitsus ning linnavalitsuse hallatavad asutused pesemis- ja desinfitseerimisvahenditega. Samuti selgitada inimestele nende vahendite kasutamise vajadust.

 

Kriisikomisjon otsustas, et lasteaedades ja koolides mitte korraldada üritusi ja ekskursioone, mis võivad seada ohtu laste tervise. Komisjon otsustas seoses viiruse levikuga ära jätta kõik linnavalitsuse ning hallatavate asutuste välislähetused. Kui vähegi võimalik lahendada isikliku suhtluse vähendamiseks tööprobleemid telefoni või e-posti teel.

Linnaelanikel eriti riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) soovitatakse vältida avalikel ja suurüritustel osalemist ning järgida isikliku hügieeni reegleid.

 

Samuti kriisikomisjon tõi välja meetmed, mis on vajalikud enam kui saja osalejaga linnas toimuvate massiürituste edasilükkamiseks või tühistamiseks. Lisaks on omavalitsusasutuste töö suunatud koroonaviiruse leviku tõkestamisele.

 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee
Registrikood: 75001017
 

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788