« Tagasi

Konkurss „Kohtla-Järve Aasta Suurpere 2019“

Lugupeetud Kohtla-Järve linna elanikud, on saabunud aeg mõelda ja esitada taotlusi konkursile „Kohtla-Järve Aasta  Suurpere 2019". Aasta Suurpere aunimetuse konkursile esitatakse pere , kelle peres on hetkel  või on kasvanud   3 või enam last ning  pere lapsed ja vanemad on tublid linna elanikud ja kes oma pere kõrvalt on panustanud energiat kogukonna arengusse ning tegutseb või on tegutsenud aktiivselt linna elus. Kandidaadi lastel on silmapaistvad saavutused ja pere tegevused peavad olema eelmisel aastal positiivses mõttes eriliselt silmapaistvad nii perele kui ka Kohtla-Järve linnale. Kandidaat pere  peavad olema linna elanikud, kelle elukohaks rahvastikuregistri järgi on Kohtla-Järve linn ja kes faktiliselt elavad  Kohtla-Järve linnas.

Igal Kohtla-Järve linna elanikul, Eesti Vabariigis tegutseval organisatsioonil ja asutusel on õigus esitada üks kandidaat Aasta Ema konkursile. Taotluse esitamiseks täidetakse taotluse blankett, mis on kätte saadav linna veebilehel www.kjlv.ee. Vormikohane taotlus esitatakse hiljemalt 02. maiks kirjalikult elektronposti aadressile volikogu@kjlv.ee  või posti aadressile Kohtla-Järve Linnavolikogu kantselei (kab. 215) Keskallee 19, Kohtla-Järve linn, 30395 Ida-Virumaa. Taotluses tuleb näidata: autasustamiseks esitatava isiku nimi ja kontaktandmed; aunimetuse andmise põhjendus; taotluse esitamise kuupäev ja taotluse esitaja allkiri. Kohtla-Järve Aasta Ema pidulikule üritusele kutsutakse kõik aunimetusele kandideerijad.

Aasta Suurpere aunimetuse saaja otsustab Kohtla-Järve Linnavolikogu alatine sotsiaalkomisjon.
Aasta Suurpere aunimetus antakse üle linnavalitsuse poolt korraldatud pidulikul üritusel. Võitjat autasustatakse tänukirja ja nimelise kinkekaardiga, mille väärtus ei ületa 500 eurot. Aunimetuse saanule annavad üle tänukirja ja nimelise kinkekaardi Kohtla-Järve Linnavolikogu esimees ja Kohtla-Järve linnapea või nende asendajad. 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788