« Tagasi

XIII Rahvusvahelised sportaeroobika võistlused „KOHTLA-JÄRVE OPEN CUP 2019“

Oktoobrikuu viimasel nädalavahetusel toimusid Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhallis XIII rahvusvahelised sportaeroobika võistlused „KOHTLA-JÄRVE OPEN CUP 2019". Kohtla-Järve linna külastasid 417 võimlejat Leedust,  Lätist, Valgevenest, Indoneesiast, Soomest, Azerbaidžanist, Kõrgõzstanist, Venemaalt ja Eestist.

 

Avamisel tervitasid võistlejaid ja külalisi Kohtla-Järve linnapea Ljudmila Jantšenko, arendusnõunik  Valeri Korb, Eesti Võimlemisliidu aseesimees Viktor Saaron ja Rahvusvahelise Võimlemisliidu (FIG) tehnilise komisjoni liige Svetlana Lukina Peterburist.

Kaks võistluspäeva said näha külalised ja pealtvaatajad üksikvõistlejate, paaride, kolmikute ja rühmade esinemist mini-, laste-, noorte-, juuniori- ja meistriklassis. Lisaks olid võistluste kavas alad AERODENS ja AEROSTEP.

 

Rahvusvaheliste võistluste võistkondlikus arvestuses saavutas esimese koha võistkond Ivanovo linnast Venemaalt, teisel kohal on Kohtla-Järve linna Spordiklubi Fööniks võistkond ning kolmandal kohal on Pihkva linna võimlejate võistkond. Kõige rohkearvulisem võistkond turniiril oli Turku võistkond Soomest.

Spordiürituse peakorraldajad, kelleks olid Kohtla-Järve Linnavalitsus ja Spordiklubi Fööniks tänavad võistluste toetajaid ja koostööpartnereid: Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp, Ida-Virumaa Spordiliit, Tatjana ja Gert Berendsen, Valeri Korb, OÜ Järve Biopuhastus, OÜ Ontic Minerals, OÜ Anderson Äri, Kohtla-Järve Spordikeskus, DJ School, Altairbalt, Ilja Telnov ja Noorte uudised.  

        
Sotsiaalteenistus


 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee
Registrikood: 75001017
 

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788