Linnavolikogu liikmed


Eduard Odinets
volikogu esimees
haridus- ja kultuurikomisjoni esimees
eduard.odinets@kjlv.ee
tel +372 501 8934


Sergei Lopin
volikogu aseesimees
arengu- ja majanduskomisjoni esimees
sergei.lopin@kjlv.ee
tel +372 5911 9791
   

Svetlana Vladimirova                            
linnavara- ja eelarvekomisjoni aseesimees
haridus- ja kultuurikomisjoni liige
svetlana.vladimirova@kjlv.ee
tel +372 552 5244

   
   
Viktor Andrejev
arengu- ja majanduskomisjoni aseesimees
viktor.andrejev@kjlv.ee
tel +372 504 6033
 

 

Hendrik Agur
haridus- ja kultuurikomisjoni liige
hendrik.agur@kjlv.ee
tel +372 507 7757
   
Tiit Lillemets
linnavara- ja eelarvekomisjoni liige
tiit.lillemets@kjlv.ee
   
Raissa Baženova
haridus- ja kultuurikomisjoni liige
revisjonikomisjoni liige
raissa.bazenova@kjlv.ee
 
   
 
Maria Merkulova
sotsiaalkomisjoni liige
maria.merkulova@kjlv.ee
tel +372 5302 2785
   
Zaur Abbassov
sotsiaalkomisjoni liige
zaur.abbassov@kjlv.ee
   
Sergei Butšinski
arengu- ja majanduskomisjoni liige
sergei.butsinski@kjlv.ee
   
Anton Dijev
sotsiaalkomisjoni aseesimees
anton.dijev@kjlv.ee
tel +372 5566 0420
   
Vladimir Evve
linnavara- ja eelarvekomisjoni liige
vladimir.evve@kjlv.ee
tel +372 517 6323
   
 
Svetlana Kollo
sotsiaalkomisjoni liige
svetlana.kollo@kjlv.ee
   
Valeri Korb
arengu- ja majanduskomisjoni liige
valeri.korb@kjlv.ee
tel +372 506 7110
   
Svetlana Korotkova
haridus- ja kultuurikomisjoni liige 
svetlana.korotkova@kjlv.ee
   
Jelena Mutonen
sotsiaalkomisjoni esimees 
jelena.mutonen@kjlv.ee
tel +372 5650 4935
   
Jaanek Pahka
revisjonikomisjoni aseesimees
jaanek.pahka@kjlv.ee
tel +372 5981 6080
   
Anna Rentik
haridus- ja kultuurikomisjoni liige
anna.rentik@kjlv.ee
tel +372 516 2424 
   
Mare Roosileht
haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees
mare.roosileht@kjlv.ee
tel +372 520 1853
   
Jevgeni Saltõkov
revisjonikomisjoni esimees 
arengu- ja majanduskomisjoni liige
jevgeni.saltokov@kjlv.ee
tel +372 5559 2653
   
Vitali Borodin
vitali.borodin@kjlv.ee
   
Vladimir Tšužas
haridus- ja kultuurikomisjoni liige
vladimir.tsuzas@kjlv.ee
tel +372 5341 1583
   

 

Riina Ivanova
linnavara- ja eelarvekomisjoni esimees
riina.ivanova@kjlv.ee

 

   
Nikolai Kutašov
linnavara- ja eelarvekomisjoni liige
nikolai.kutashov@kjlv.ee
tel +372 5340 9363
   
Deniss Veršinin
arengu- ja majanduskomisjoni liige

deniss.versinin@kjlv.ee