Teenistujad


Vastavalt 27. augusti 2020. a otsusele nr 94 "Kohtla-Järve Linnavalitsuse struktuur ja teenistuskohtade koosseis", Kohtla-Järve Linnavolikogu kinnitas Kohtla-Järve Linnavalitsuse teenistujate koosseisu seisuga 27. august 2020. a järgmiselt:
 
Ametikoht, ametijuhend Nimi, haridus,
teenistuskäik
Telefon E-post Vastuvõtt, kabinet
JUHID        
Haridus- ja kultuuriteenistuse abilinnapea linnapea asendaja Kristiine Agu 337 8506
  faks 337 8503  
kristiine.agu[a]kjlv.ee
15.00- 17.00, kab 104
NB! Eelnevalt tuleb registreeruda kab 103 või tel 337 8500
Majandusteenistuse abilinnapea Vitali Borodin 337 8504
faks 337 8503
vitali.borodin[a]kjlv.ee
15.00-17.00, kab 102
NB! Eelnevalt tuleb registreeruda kab 103 või tel 337 8500
Sotsiaalteenistuse abilinnapea Evelyn Danilov 337 8505
faks 337 8503
evelyn.danilov[a]kjlv.ee
E 15.00-17.00, kab 308
Linnapeaabi Järve, Kukruse ja Sompa linnaosas 337 8542
334 1477
ulle.lepassaar[a]kjlv.ee
Järve
E 15.00-17.00, kab 105 Keskallee 19
Sompa
T 14.00-16.00, Kannikese 12
Kukruse
K 14.00-16.00, Lehe 8
Finantsteenistuse juht Elina Visk 337 8555 elina.visk[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 408
Linnasekretär 337 8526 anna.generalova[a]kjlv.ee
E 15.00-16.00, kab 130
 MAJANDUSTEENISTUS
       
Ehitusnõunik 337 8587 jelena.toots[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 206
Linnamajanduse peaspetsialist Järve ja Kukruse linnaosas 337 8581 jelena.scharonberg[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 129
Linnamajanduse vanemspetsialist Ahtme linnaosas 337 1762 jelena.skripnikova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel,
Estonia pst 38
Linnamajanduse vanemspetsialist Sompa linnaosas 332 7800 valentina.melnikova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, Kannikese 12
Heakorra peaspetsialist Ilona Heinsalu 337 8538 ilona.heinsalu[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 204
Hangete peaspetsialist 337 8507 tatjana.orlova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 207
Linnamajanduse peaspetsialist 337 8584 svetlana.belokopotova[a]kjlv.ee E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30
kab 212
Keskkonna peaspetsialist 337 8569 kersti.juuse[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 208
Transpordi peaspetsialist Vitalia Bassarada 337 8547 vitalia.bassarada[a]kjlv.ee
E 15.00-17.00, kab 108
Projektidokumentatsiooni peaspetsialist 337 8536 andres.suuban[a]kjlv.ee Kokkuleppel, kab 202
Korrakaitseametnik Timofei Korepov 337 8607 timofei.korepov[a]kjlv.ee
E 15.00-17.00, kab 111
Vanemmenetleja Kalle Kuusik 337 9640 kalle.kuusik[a]kjlv.ee
E 15.00-17.00, kab 111
Tehnilise dokumentatsiooni vanemspetsialist 337 8560 larissa.koivistoinen[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 201
 HARIDUS- ja KULTUURITEENISTUS
     
Hariduse peaspetsialist 337 8564 olga.golovatsjova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 106
Hariduse peaspetsialist 337 8583 eha.karus[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 107
Hariduse ja kultuuri peaspetsialist 337 8615 irina.putkonen[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 128
Hariduse peaspetsialist 337 8518 anna.antson[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 118
Hariduse ja noorsootöö peaspetsialist Alla Voldeks 337 8535 alla.voldeks[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 113
 SOTSIAALTEENISTUS
       
Lastekaitse peaspetsialist 337 8566 mark.piirits[a]kjlv.ee
E 08.30-12.00; 13.00-16.30,
N 08.30-12.00; 13.00-16.00,
kab 301
Lastekaitse peaspetsialist Julia Ivanova 337 8529 julia.ivanova[a]kjlv.ee
E 08.30-12.00; 13.00-16.30,
N 08.30-12.00; 13.00-16.00,
kab 128
Lastekaitse peaspetsialist Erika Teffo-Lopina 337 8559 erika.teffo-lopina[a]kjlv.ee
E 08.30-12.00; 13.00-16.30,
N 08.30-12.00; 13.00-16.00,
kab 301
Lastekaitse peaspetsialist Kristina Lindus 337 8601 kristina.lindus[a]kjlv.ee
E 08.30-12.00; 13.00-16.30,
N 08.30-12.00; 13.00-16.00,
kab 301
Lastekaitse vanemspetsialist Merle Renzer 337 8514 merle.renzer[a]kjlv.ee
E 08.30-12.00; 13.00-16.30,
N 08.30-12.00; 13.00-16.00,
kab 302
Sotsiaaltöö peaspetsialist 337 8558 kirke.kybarsepp[a]kjlv.ee
kokkuleppel, kab 302
Sotsiaaltöö peaspetsialist 337 8511 elen.hobemae[a]kjlv.ee
kokkuleppel, kab 302
Sotsiaaltöö peaspetsialist 337 8611 kerli.peenema[a]kjlv.ee
kokkuleppel, kab 302
Sotsiaaltöö spetsialist 339 5482 lilia.falovskaja[a]kjlv.ee
E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.30, Keskallee 17 kab 5
Sotsiaaltöö spetsialist 339 5482 ljudmila.stalina[a]kjlv.ee
E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.30, Keskallee 17 kab 5
Sotsiaaltöö spetsialist 337 8602 larissa.baranova[a]kjlv.ee
kokkuleppel, kab 305
Sotsiaaltöö spetsialist 332 2101 olga.vorobjova[a]kjlv.ee
E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.30, Estonia pst 38
Sotsiaaltöö spetsialist 337 6050 natalja.gainulina[a]kjlv.ee
E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.30, Estonia pst 38
Sotsiaaltöö spetsialist 339 5486 ludmilla.selivjorstova[a]kjlv.ee
E-N 8.30-12.00 ja 13.00-16.30, Keskallee 17 kab 7
Sotsiaaltöö spetsialist 339 5485 oksana.zaitseva[a]kjlv.ee E, T, N 8.30-11.30 ja 13.30-16.00, Keskallee 17 kab 4
Sotsiaaltöö spetsialist 337 8545 svetlana.sheina[a]kjlv.ee E, T, N 8.30-11.30 ja 13.30-16.00, Keskallee 17 kab 4
Sotsiaaltöö spetsialist 339 5484 ljuba.kuptsova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, Keskallee 17, kab 2
Sotsiaaltöötaja Arina Lipatova 339 5484 arina.lipatova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, Keskallee 17, kab 2
Juhtumikorraldaja 332 8008 jelena.solomanjuk[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 713
Projektijuht Laivi Siitan 337 8008 laivi.siitan[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 713
Autojuht   artur.korving[a]kjlv.ee  
 FINANTSTEENISTUS
       
Eelarve peaspetsialist 337 8576 valentina.satsuta[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 412
Eelarve peaspetsialist 337 8575 katrin.allikvee[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 411
Peaspetsialist eelarve täitmise ja raamatupidamise alal 337 8537 moonika.matti[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 403
Peaspetsialist raamatupidamise alal 337 8521 ruth.kaivoja[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 404
Pearevident 337 8577 ljudmila.tarassevits[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 402
Vanemrevident 337 8574 irina.pronina[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 414
Vanemreferent Anastassia Klebanskaja 337 8556 anastassia.klebanskaja[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 408
Hariduse finantseerimise peaspetsialist 337 8582 svetlana.toomjarv[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 506
Kultuuri finantseerimise vanemspetsialist 337 8553 tiina.tisler[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 511
Finantsarenduse vanemspetsialist 332 7808 igor.berezin[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 413
Hariduse vanemraamatupidaja 337 8517 ljubov.kolodinskaja[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 507
Kultuuri vanemraamatupidaja 337 8525 galina.medvedeva[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 513
Linnamajanduse vanemraamatupidaja Kristi Nõmm 337 8593 kristi.nomm[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 401
Raamatupidaja 337 8548 galina.vlassenko[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 405
Raamatupidaja 337 8589 olga.mihhailova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 501
Raamatupidaja Aime Alaküla 337 8552 aime.alakula[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 514
Raamatupidaja 337 8565 julia.orikova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 514
Raamatupidaja 337 8570 ingrid.trei[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 501
Raamatupidaja 337 8539 irina.andrejeva[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 505
Raamatupidaja 337 8580 katri.grauberg[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 406
 ARENGUTEENISTUS
       
Arenguteenistuse arendusnõunik 337 8540 anton.makarjev[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 611
Peajurist 337 8578 andrei.poludetkin[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 116
Arenguteenistuse asjaajaja 337 8571 mirell.semenkova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 707
Vanemarhitekt 337 8604 tatjana.pedius[a]kjlv.ee
E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30, kab 601
Linnaarhitekt 337 8508 rita.burenkova[a]kjlv.ee
E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30, kab 604
Linnaarengu peaspetsialist 337 8596 tatjana.samsonova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 602
Linnaarengu vanemspetsialist 339 8600 tatjana.amerhanova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 609
Peamaakorraldaja 337 8567 enno.kaare[a]kjlv.ee E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30
kab 707
Infotöötluse vanemspetsialist 337 8614 aleksandra.ross[a]kjlv.ee
13.00-16.30,
9.00-11:30
kab 707
Geoinfosüsteemide peaspetsialist 337 7211 aleksandr.keivabu[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 706
Ehitusjärelevalve peaspetsialist 337 8606 andres.pedius[a]kjlv.ee E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30
kab 613
Tehnilise dokumentatsiooni spetsialist  337 8579 natalja.ostrovskaja[a]kjlv.ee E 13.00-16.30,
N 09.00 - 11.30
kab 608
 LINNAKANTSELEI
     
 
Peajurist Jelena Sala 337 8528 jelena.sala[a]kjlv.ee Kokkuleppel kab 127
Peajurist Uljana Zaidentsal 337 8522 uljana.zaidentsal[a]kjlv.ee Kokkuleppel kab 612
Vanemjurist Sofja Kartamõševa 337 8594 sofja.kartamoseva[a]kjlv.ee Kokkuleppel kab 109
Personalijuht Maie Kiik 337 8598 maie.kiik[a]kjlv.ee Kokkuleppel kab 117
Personali vanemspetsialist Niina Gulova 337 8527 niina.gulova[a]kjlv.ee Kokkuleppel kab 114
Haldusjuht 337 8520 jelena.versinina[a]kjlv.ee Kokkuleppel, kab 112
Andmekaitse peaspetsialist Olga Šumailova 337 8608 olga.sumailova[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 211
Arvuti peaspetsialist 337 8562 dmitri.stolbov[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 504
Arvuti vanemspetsialist Margit Mark 337 8586 margit.mark[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 502
Rahvastikuregistri vanemspetsialist Anneli Järvi 337 8509 anneli.jarvi[a]kjlv.ee E, N 8.30-11.30 ja 13.30-15.30, kab 310
Rahvastikuregistri vanemspetsialist 337 8610 olga.lass[a]kjlv.ee E, N 8.30-11.30 ja 13.30-15.30, kab 310
Infotöötaja Igor Parv 337 8534 igor.parv[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 714
Kommunikatsioonispetsialist Nadežda Pahka 337 8515 nadezda.pahka[a]kjlv.ee
Kokkuleppel, kab 124
Dokumendihalduse spetsialist Ruth Aasmäe 337 7677 ruth.aasmae[at]kjlv.ee Kokkuleppel, kab 115
Arhiivikorrastaja Margit Juuse 337 8591 margit.juuse[at]kjlv.ee E 13.00-15.00, N 09.00-11.00, kab 119
Sekretär-asjaajaja Erika Ilus 337 8500
faks 337 8503
erika.ilus[a]kjlv.ee
E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00.
R 8.00-12.00, 12.45-15.45, kab 103
Tehnik-administrator Urve Juhkov 337 8519 urve.juhkov[a]kjlv.ee E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00.
R 8.00-12.00, 12.45-15.45
Tööline-santehnik Victor Kraynyuchenko 337 8523   Kokkuleppel, kab 122