Teata probleemist

Selle Anna teada veebilehel saad teavitada kohalikku omavalitsust või Maanteeametit heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, nõuetele mitte vastav tee, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms.

Juhised: Märgi koht kaardil, lisa lühike selgitus ja võimalusel foto. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis on võimalik vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka sinu e-posti aadressile.

Rakendus edastab sinu teate, vastavalt määratud koordinaadile kohalikule omavalitsusele või Maanteeametile. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rohelisega märgitud probleem kaardil tähendab, et ametiasutus on probleemi teadmiseks võtnud, tegeleb selle lahendamisega või on probleemi lahendanud. Punasega märgitud probleem tähendab, et probleem on hetkel käsitlemata.

Mugavaks teavituste saatmiseks lae oma telefoni mobiilirakendus Anna teada, see on olemas nii AndroidiiOSi kui Windows Phone jaoks.

Infosüsteemi haldaja on AS Andmevara.

Rakendus on välja töötatud Siseministeeriumi tellimusel. Projekti rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond.

PS! Tegemist on vihje edastamise lahendusega. Kui kasutaja märkab olukorda, kus on ohustatud inimeste elu ja tervis, tuleb helistada 112 !!!