Teatejooksu võistlused

Eesmärgil populariseerida jooksuharrastust koolinoorte seas ning selgitada välja paremad koolid teatejooksus korraldati 26. septembril Kohtla-Järve Järve Kooli staadionil linna koolinoorte teatejooksu võistlused. Võistluste programmis oli kaks ala: pendelteatejooks 10 x 60m ja ringteatejooks 4 x 280m.

Klassirühmas kuni 5.kl. saavutas  pendelteatejooksus esimese koha Slaavi Põhikooli võistkond, teiseks tulid  Tammiku Põhikooli noored ning kolmandal kohal on Ahtme Põhikooli sportlased. Klassirühmas     6.-7.kl. saavutas esimese koha Slaavi Põhikooli võistkond, teisel kohal on Tammiku Põhikool ja kolmandal - Kesklinna Põhikooli võistkond.  Vanemate õpilaste arvestuses saavutas esimese koha Maleva Põhikooli võistkond, teine koht on Ahtme Põhikooli noortel ja kolmandal kohal on Tammiku Põhikooli võistkond.

Klassirühmas kuni 5.kl. saavutas  ringteatejooksus esimese koha Tammiku Põhikooli võistkond, teiseks tulid  Järve Kooli noored ning kolmanda koha saavutasid Ahtme Põhikooli sportlased. Klassirühmas        6.-7.kl. esimesel kohal on Slaavi Põhikooli võistkond, teisel Tammiku ja kolmandal kohal on Ahtme Põhikooli võistkond.  Vanemate õpilaste arvestuses saavutas ringteatejooksus esimese koha Ahtme Põhikooli võistkond, teine koht on Kesklinna Põhikooli noortel ja kolmandal kohal on Järve Kooli õpilased.

Võistlustest võtsid osa kõik Kohtla-Järve koolid, spordiüritust korraldas Spordiklubi JÄRVE.        

 

Sotsiaalteenistus


 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788