9.07.20

Kohtla-Järve Linnavalitsuse teenistujate vastuvõtt alates 18. maist 2020. a

Kohtla-Järve Linnavalitsuses toimub elanike vastuvõtt ainult eelregistreerimisega telefoni või e-posti teel.
Linnapea Ljudmila  Jantšenko ja abilinnapea Deniss Veršinini vastuvõtule registreerimiseks palume eelnevalt helistada 337 8500.
Tasuta õigusnõustamise registreerimiseks palume helistada 337 8500.
Rahvastikuregistri vastuvõtule võib registreerida tel 337 8610.
Teiste teenistujate kontaktandmed on kätte saadavad Kohtla-Järve linna ametlikul veebilehel.

Vastuvõtule on lubatud ainult neid isikud kes on end eelnevalt vastuvõtule registreerinud. 

LP. VASTSÜNDINU LAPSEVANEM!

Suveniir-kingituste väljaandmine lastele, kes on sündinud perioodil alates 01.11.2019. a. kuni 01.06.2020. a. toimub aadressil Keskallee 19 (linnavalitsuse hoone) ainult eelregistreerimisega telefoni teel 337 8520.
 

« Tagasi

Kohtla-Järve Linnavalitsuse kriisikomisjoni teine koosolek seoses koroonaviiruse COVID-19 levimisega

Toimus Kohtl-Järve Linnavalitsuse kriisikomisjoni teine koosolek. Eesti valitsus kehtestas 13. märtsil vabariigis erakorralise seisukorra. Sellega seoses tutvustas komisjon mitmeid uusi meetmeid haiguse ennetamiseks.

Kohtla-Järvel lõpetavad lapsed õppeasutustes käimise. Samal ajal pole haridusprotsessi tühistatud, koolid korraldavad koolitusi eemalt, internetis.

Kõik linna massiüritused, sealhulgas kontserdid, võistlused, koosolekud, tühistatakse. Tunnid klubides, ringides, sektsioonides lõpetatakse. Kultuuriasutused, huvikoolid, noortekeskus, raamatukogud, lugemissaalid, eakate keskused ja spordirajatised on külastajatele suletud. Nende töötajad peavad ruume desinfitseerima.

Lasteaiad töötavad endiselt, kuid töötajate või laste haigestumise korral kehtestatakse neis karantiin.

Inimestel, kes naasevad reisilt märkimisväärse arvu juhtudega riikidesse, soovitatakse jääda kaheks nädalaks kodukarantiini.

Linnavalitsus lõpetab külastajate vastuvõtmise ning soovitab inimestel mitte tulla linnavalitsusse . Probleemid lahendatakse telefoni teel või elektrooniliselt.

Sotsiaalteenistus toetab jätkuvalt abivajajaid, arvestades samas kõiki olemasolevaid ettevaatusabinõusid. Eakad üksikud inimesed, kellel on raske oma probleemidega toime tulla, võivad pöörduda sotsiaaltöötajate poole telefonil 33 95 480, 33 95 484.

Kriisikomisjon palub elanikel toetada koroonaviiruse vastu võitlemise meetmeid.

Vanemad! Nüüd on lastel koolides, kultuuri- ja spordiorganisatsioonides karantiiniga seoses palju vaba aega. Selle tõttu on oht, et lapsed saavad kokku ja suhtlevad pikka aega tänavatel, kaubanduskeskustes jne. See käitumine aitab kaasa nakkuse levikule. Praeguses keskkonnas on lastel parem veeta aega kodus, suheldes omavahel internetis.

Komisjon soovitab elanikel võimaluse korral vältida selliste avalike kohtade külastamist, kuhu vähemalt paar inimest läheb, ilma et oleks vaja ühistransporti kasutada.

Poodides käia nii harva kui võimalik, et vältida nakkusohtu. Samal ajal on vaja valida selline külastusaeg, kui külastajaid on vähem, kuna järjekordades on nakatumise oht.

Täiesti vajalik on järgida arstide soovitatud isikliku hügieeni reegleid.

Hiina kogemus on juba näidanud, et kehtestatud reeglitest rangelt kinni pidades saab epideemiaga edukalt võidelda. Kriisikomisjon pöördub linna elanike poole palvega käituda praeguses olukorras rahulikult ja vastutustundlikult.

 


Kontaktid


Kohtla-Järve Linnavalitsus
Keskallee 19, Kohtla-Järve, 30395

Tel. 337 8500 
faks 337 8503 
linnavalitsus[a]kjlv.ee
Registrikood: 75001017
 

Avatud:
E., T., K., N.:
 kell 8.00-17.00
R.:  kell 8.00-15.45

 


Linnavalitsuse teenistujad

Linnavolikogu liikmed 

Tähtsad telefoninumbrid


Teede ja tänavate hooldus
OÜ N&V dispetšer
Tel. 336 6730 
Mob. 5189707 (ööpäevaringselt)

 

Tänavavalgustuse rikke telefon
Tel. 663 5788